134 634
70 926
14 841
41 517

NK 376. POSTFRISK** (Fireblokk)

Annonse nr: 3648257

POSTFRISK **

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet13.11.2021 06:51:40
Sluttet21.11.2021 18:14:00
Solgt forkr 18,00
18

Annonse vist23 ganger
Annonse nr: 3648257
Høyeste Budgiver Blafjella (1255)  Se budgivers karakterbok
Blafjellakr 18,00 (Autobud)19.11.2021 22:35:28
Skjeberg_shopkr 16,0019.11.2021 22:35:28
Blafjellakr 14,00 (Autobud)18.11.2021 20:27:22
Skjeberg_shopkr 12,0018.11.2021 20:27:22
Blafjellakr 9,0017.11.2021 22:20:13
Skjeberg_shopkr 7,00 (Autobud)17.11.2021 22:20:13
Skjeberg_shopkr 5,0014.11.2021 12:08:38
Morten1974kr 4,00 (Autobud)14.11.2021 12:08:38
Morten1974kr 3,0014.11.2021 07:25:26
Blafjellakr 1,0013.11.2021 20:26:00

NFVerifisert
Karakterer (21540)