126 043
86 690
110 806
356 056

Portomerke 16 100 øre oransjegul **

Annonse nr: 3640803

Postfriskt merke.

Vinnes flere objekter sendes disse samlet. Frakt er normalt porto + 1 kr. Gi beskjed straks etter at auksjonen er avsluttet eller som svar på epost fra meg om du ønsker å samle opp til neste auksjon. Objektene sendes vanligvis dagen etter at oppgjør er mottatt. Alle merker er hele og uten feil som tynnhet, rift, reparasjoner etc, forutsatt at ikke noe annet er opplyst eller fremgår av bildet. I motsatt fall gjelder 10 dagers returrett.
Objektets tilstand
Utropspriskr 300,00
300
Startet09.11.2021 09:49:59
Sluttet15.11.2021 19:57:00
Solgt forkr 300,00
300

Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 3640803
Høyeste Budgiver obi7 (125)  Se budgivers karakterbok
obi7kr 300,0013.11.2021 17:28:49
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (3933)