131 288
78 154
240 951
776 216

NK1127-1130 Posthorn kronemerker komplett postfrisk

Annonse nr: 3638004

Komplett sett med typer posthorn kronemerker. Sortert av tidligere eier, men ser riktig ut. Katalogverdi kr. 464,- (Skanfil 2021)

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 100,00
100
Startet16.01.2022 19:05:45
Sluttet30.01.2022 19:05:45
Solgt forkr 100,00
100

Annonse vist20 ganger
Annonse nr: 3638004
Høyeste Budgiver Ento (344)  Se budgivers karakterbok
Entokr 100,0019.01.2022 13:15:00
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9650)