133 599
70 926
19 115
52 109

Norge 100 aar 1814 - 1914 småformat brukt 1914

Annonse nr: 3637279

Små slitasjer på hjørna ellers bra på et fint kort. Kortet er skakt beskåret, tror det er produksjonsfeil og ikke beklipping. Utgiver Nyhedshandelen Aurdal i Valdres No. 2 a

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
25
Startet07.11.2021 11:40:08
Sluttet14.11.2021 20:11:00
Solgt forkr 57,00
57

Annonse vist17 ganger
Annonse nr: 3637279
Høyeste Budgiver baronen50 (22438)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 57,0011.11.2021 16:32:31
solheim9kr 56,00 (Autobud)11.11.2021 16:32:31
solheim9kr 43,0011.11.2021 16:19:23
baronen50kr 40,00 (Autobud)11.11.2021 16:19:23
baronen50kr 28,0011.11.2021 14:58:33
solheim9kr 25,0009.11.2021 22:16:52
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (25044)