133 599
70 926
19 115
52 109

NK 1408/09 ALTERTAVLER - POSTFRISK SERIE

Annonse nr: 3637213

Pen kvalitet, se scan.

Se også mine andre frimerkeauksjoner.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
5
Startet14.11.2021 13:35:31
Sluttet21.11.2021 13:35:31
5

Annonse nr: 3637213
Høyeste Budgiver kea200533 (35)  Se budgivers karakterbok
kea200533kr 5,0021.11.2021 13:29:15
Selger:  Speculus

Sted: Lyngseidet
Karakterer (13440)