133 599
70 926
19 115
52 109

Skansen Bredablick (No. 17) - Datert 1903

Annonse nr: 3637133

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/alderspreg.

Påskrevet/Datert may 15, 1903.

No. 17.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet07.11.2021 10:43:23
Sluttet16.11.2021 19:09:00
8

Annonse nr: 3637133
Høyeste Budgiver baronen50 (22438)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 8,0007.11.2021 13:58:39

Karakterer (13624)