132 496
70 915
18 961
51 757

Oslo - 4-bilders (Mittet M-1304/59) - St. OSLO 15.10.81

Annonse nr: 3629803

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Oslo 15-10-1981 med NK 886 og sendt til Danmark.

Mittet M-1304/59.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet02.11.2021 22:17:11
Sluttet10.11.2021 19:47:00

Annonse nr: 3629803
Høyeste Budgiver baronen50 (22426)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 10,00 (Autobud)03.11.2021 12:30:44
birgholkr 10,0003.11.2021 12:30:44
baronen50kr 8,0003.11.2021 12:01:28

Karakterer (13624)