132 891
61 644
221 898
587 929

SPECULUS: NK 1316/17 FOSFOR -POSTFRISK BLOKK, HK Kr 650

Annonse nr: 3625197

Pen kvalitet, se scan.

Se også mine andre frimerkeauksjoner.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet31.10.2021 08:50:00
Sluttet28.11.2021 12:24:00
Solgt forkr 255,00
255

Annonse vist112 ganger
Annonse nr: 3625197
Høyeste Budgiver marinello (1040)  Se budgivers karakterbok
marinellokr 255,00 (Autobud)17.11.2021 22:06:43
Pompel73kr 250,0017.11.2021 22:06:43
marinellokr 206,00 (Autobud)02.11.2021 10:31:05
Pompel73kr 201,0002.11.2021 10:31:05
marinellokr 193,00 (Autobud)02.11.2021 10:30:43
Pompel73kr 188,0002.11.2021 10:30:43
marinellokr 155,00 (Autobud)02.11.2021 10:30:13
Pompel73kr 150,0002.11.2021 10:30:13
marinellokr 115,0001.11.2021 20:11:22
lappenxxkr 111,00 (Autobud)01.11.2021 20:11:22
lappenxxkr 55,00 (Autobud)31.10.2021 20:28:04
THeekr 50,0031.10.2021 20:28:04
lappenxxkr 10,0031.10.2021 17:34:58
Selger:  Speculus

Sted: Lyngseidet
Karakterer (13071)  Se selgers karakterbok