134 055
70 756
14 038
39 443

NK T48-58 ** Solkors. Prima postfrisk serie. HK=189

Annonse nr: 3620080

Ref nr 449

Jeg samsender ved kjøp av flere objekter. Frakt tilkommer etter postens satser + kr 5 til emballasje. All forsendelse skjer på kjøpers ansvar. Normalt sendes kjøp som vanlig brev på billigste måte. Gi beskjed dersom du ønsker kjøp tilsendt som rek brev eller sporbar sending. 7 dager full returrett ved feil beskrivelse.
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
60

Slutter20.01.2022 13:35:23
Referanse nr/#449

Selger:  samlertorget

Medlem siden: 08.05.2003
Sted: Ølen
Karakterer (657)