133 638
70 931
19 152
52 207

NK TJ. 67-74. POSTFRISK** (95,-)

Annonse nr: 3610560

POSTFRISK **

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet21.10.2021 15:32:12
Sluttet11.11.2021 20:16:00
Solgt forkr 21,00
21

Annonse vist18 ganger
Annonse nr: 3610560
Høyeste Budgiver lappenxx (901)  Se budgivers karakterbok
lappenxxkr 21,00 (Autobud)11.11.2021 20:12:43
NORSTAMPSkr 19,0011.11.2021 20:12:43
lappenxxkr 17,0011.11.2021 18:02:39
Frodekokkinkr 15,0011.11.2021 17:51:32
Rottkr 13,0011.11.2021 15:30:52
lappenxxkr 11,00 (Autobud)11.11.2021 08:34:53
Rottkr 11,0011.11.2021 08:34:53
lappenxxkr 8,0004.11.2021 19:23:10
Rottkr 6,0031.10.2021 07:06:44
Leif H.kr 5,00 (Autobud)31.10.2021 07:06:44
Leif H.kr 1,0025.10.2021 19:19:38

NFVerifisert
Karakterer (21612)