133 150
59 493
221 074
585 535

NK DIV.TJ.75-137. POSTFRISK** (1515,-)

Annonse nr: 3610544

POSTFRISK **

MANGLER TJ.81,101b,109,112,113,114,115.

Objektets tilstand
kr 30,00
Utropspriskr 1,00
Startet21.10.2021 15:23:40
Sluttet11.11.2021 20:16:00
Solgt forkr 141,00
141

Annonse vist101 ganger
Annonse nr: 3610544
Høyeste Budgiver jafo57 (391)  Se budgivers karakterbok
jafo57kr 141,0011.11.2021 18:12:12
Frodekokkinkr 121,0011.11.2021 17:17:18
lappenxxkr 101,00 (Autobud)11.11.2021 15:30:13
Rottkr 96,0011.11.2021 15:30:13
lappenxxkr 86,0011.11.2021 13:58:43
Morten1974kr 81,00 (Autobud)11.11.2021 13:58:43
Morten1974kr 76,0010.11.2021 05:36:15
Frodekokkinkr 71,0007.11.2021 12:24:21
Rottkr 68,00 (Autobud)07.11.2021 12:24:21
Rottkr 66,0007.11.2021 07:24:30
lappenxxkr 61,0004.11.2021 19:31:07
jafo57kr 60,00 (Autobud)04.11.2021 19:31:07
jafo57kr 55,0025.10.2021 00:07:12
NORSTAMPSkr 50,00 (Autobud)25.10.2021 00:07:12
NORSTAMPSkr 29,00 (Autobud)23.10.2021 00:15:12
nadyakr 26,0023.10.2021 00:15:12
NORSTAMPSkr 23,00 (Autobud)23.10.2021 00:14:28
nadyakr 21,0023.10.2021 00:14:28
NORSTAMPSkr 13,00 (Autobud)23.10.2021 00:14:15
nadyakr 11,0023.10.2021 00:14:15
NORSTAMPSkr 1,0022.10.2021 09:00:13

NFVerifisert
Karakterer (20974)  Se selgers karakterbok