133 599
70 926
19 115
52 109

ÅRGANG 1960. POSTFRISK** (399,-)

Annonse nr: 3610537

POSTFRISK **

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet21.10.2021 15:21:05
Sluttet11.11.2021 20:16:00
Solgt forkr 41,00
41

Annonse vist14 ganger
Annonse nr: 3610537
Høyeste Budgiver lappenxx (901)  Se budgivers karakterbok
lappenxxkr 41,0004.11.2021 19:28:50
zoidbergkr 40,00 (Autobud)04.11.2021 19:28:50
zoidbergkr 34,00 (Autobud)04.11.2021 19:28:40
lappenxxkr 31,0004.11.2021 19:28:40
zoidbergkr 18,0026.10.2021 23:53:55
terjedkr 16,0022.10.2021 12:32:55
solheim9kr 15,00 (Autobud)22.10.2021 12:32:55
solheim9kr 1,0022.10.2021 00:02:26

NFVerifisert
Karakterer (21612)