133 599
70 926
19 115
52 109

NK 641-65.(Årgang 1970) POSTFRISK ** (349,-)

Annonse nr: 3610519

POSTFRISK **

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet21.10.2021 15:17:33
Sluttet11.11.2021 20:16:00
Solgt forkr 31,00
31

Annonse vist24 ganger
Annonse nr: 3610519
Høyeste Budgiver lappenxx (901)  Se budgivers karakterbok
lappenxxkr 31,00 (Autobud)11.11.2021 17:00:50
Mr wowkr 28,0011.11.2021 17:00:50
lappenxxkr 25,0011.11.2021 13:58:15
Mr wowkr 23,0005.11.2021 07:39:02
lappenxxkr 21,00 (Autobud)05.11.2021 07:38:29
Mr wowkr 20,0005.11.2021 07:38:29
lappenxxkr 14,0004.11.2021 19:26:11
Mr wowkr 12,0004.11.2021 14:40:23
Topgunkr 10,00 (Autobud)04.11.2021 14:40:07
Mr wowkr 10,0004.11.2021 14:40:07
Topgunkr 1,0023.10.2021 19:51:01

NFVerifisert
Karakterer (21610)