132 163
62 858
225 440
595 749

NK 469-73. POSTFRISK** (675,-)

Annonse nr: 3610506

POSTFRISK**

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet21.10.2021 15:11:20
Sluttet11.11.2021 20:16:00
Solgt forkr 70,00
70

Annonse vist22 ganger
Annonse nr: 3610506
Høyeste Budgiver solheim9 (16473)  Se budgivers karakterbok
solheim9kr 70,00 (Autobud)07.11.2021 13:33:05
Frodekokkinkr 66,0007.11.2021 13:33:05
solheim9kr 61,0021.10.2021 23:50:24
Blafjellakr 60,00 (Autobud)21.10.2021 23:50:24
Blafjellakr 36,00 (Autobud)21.10.2021 20:45:47
Rottkr 33,0021.10.2021 20:45:47
Blafjellakr 1,0021.10.2021 17:25:03

NFVerifisert
Karakterer (21023)  Se selgers karakterbok