132 356
62 858
225 451
595 788

NK 259. POSTFRISK** (775,-)

Annonse nr: 3610399

POSTFRISK**

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet21.10.2021 14:45:43
Sluttet11.11.2021 20:16:00
Solgt forkr 185,00
185

Annonse vist53 ganger
NK 259. POSTFRISK** (775,-)
Annonse nr: 3610399
Høyeste Budgiver oddbsten1 (482)  Se budgivers karakterbok
oddbsten1kr 185,0011.11.2021 19:30:38
filatelikr 165,0011.11.2021 13:51:03
oddbsten1kr 145,0008.11.2021 22:19:46
filatelikr 125,0004.11.2021 13:56:18
solheim9kr 105,00 (Autobud)31.10.2021 18:13:46
MortenSBkr 95,0031.10.2021 18:13:46
solheim9kr 85,00 (Autobud)27.10.2021 00:17:27
zoidbergkr 75,0027.10.2021 00:17:27
solheim9kr 65,0026.10.2021 21:44:39
Fredrik123kr 61,00 (Autobud)26.10.2021 21:44:39
Fredrik123kr 60,0026.10.2021 21:23:39
solheim9kr 55,00 (Autobud)26.10.2021 21:23:07
Fredrik123kr 51,0026.10.2021 21:23:07
solheim9kr 43,0022.10.2021 00:09:53
Blafjellakr 40,00 (Autobud)22.10.2021 00:09:53
Blafjellakr 3,0021.10.2021 17:39:07
Neseguttenkr 1,0021.10.2021 16:14:39

NFVerifisert
Karakterer (21023)  Se selgers karakterbok