133 638
70 931
19 152
52 207

NK 223-24. POSTFRISK** (190,-)

Annonse nr: 3610395

POSTFRISK **

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet21.10.2021 14:45:17
Sluttet11.11.2021 20:16:00
Solgt forkr 28,00
28

Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 3610395
Høyeste Budgiver lappenxx (901)  Se budgivers karakterbok
lappenxxkr 28,0004.11.2021 19:28:06
Kalixkr 25,00 (Autobud)04.11.2021 19:28:06
Kalixkr 23,00 (Autobud)04.11.2021 19:27:55
lappenxxkr 21,0004.11.2021 19:27:55
Kalixkr 17,00 (Autobud)27.10.2021 18:48:40
solheim9kr 15,0027.10.2021 18:48:40
Kalixkr 7,0027.10.2021 01:20:16
solheim9kr 5,00 (Autobud)27.10.2021 01:20:16
solheim9kr 1,0021.10.2021 23:47:14

NFVerifisert
Karakterer (21612)