133 528
59 523
220 948
585 104

NK 181-83.** (mange auksjoner postfrisk** utrop 1kr.)

Annonse nr: 3610350

POSTFRISK **

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet21.10.2021 14:36:04
Sluttet11.11.2021 20:16:00
Solgt forkr 310,00
310

Annonse vist150 ganger
Annonse nr: 3610350
Høyeste Budgiver HighTower_2915 (806)  Se budgivers karakterbok
HighTower_2915kr 310,00 (Autobud)11.11.2021 20:11:22
NORSTAMPSkr 305,0011.11.2021 20:11:22
HighTower_2915kr 280,0011.11.2021 20:10:18
NORSTAMPSkr 255,0011.11.2021 20:09:16
HighTower_2915kr 230,0011.11.2021 19:54:10
Jeger51kr 205,0011.11.2021 19:35:16
HighTower_2915kr 185,0004.11.2021 13:02:08
halvorbekkevoldkr 180,00 (Autobud)04.11.2021 13:02:08
halvorbekkevoldkr 165,0002.11.2021 16:08:02
terjedkr 152,00 (Autobud)02.11.2021 16:08:02
terjedkr 125,0027.10.2021 12:14:11
solheim9kr 110,00 (Autobud)27.10.2021 12:14:11
solheim9kr 105,0025.10.2021 14:14:20
halvorbekkevoldkr 100,00 (Autobud)25.10.2021 14:14:20
halvorbekkevoldkr 55,0025.10.2021 11:09:48
solheim9kr 50,00 (Autobud)25.10.2021 11:09:48
Topgunkr 50,0023.10.2021 17:18:41
Topgunkr 50,0023.10.2021 17:18:11
solheim9kr 24,00 (Autobud)22.10.2021 17:07:12
Rottkr 22,0022.10.2021 17:07:12
solheim9kr 13,0021.10.2021 23:27:02
Rottkr 11,00 (Autobud)21.10.2021 23:27:02
Rottkr 1,0021.10.2021 20:43:12

NFVerifisert
Karakterer (20974)  Se selgers karakterbok