133 362
62 859
224 756
595 119

Sign. Gunila S. - God Jul! - Postgått 1929

Annonse nr: 3606816

Meget pent, brukt svensk miniatyrkort (Format ca 7,5x10,5 cm). Noe hjørneslitasje.

Stemplet/postgått 25-12-1919.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet19.10.2021 11:44:39
Sluttet27.10.2021 20:14:00

Annonse nr: 3606816
Høyeste Budgiver Teddi (1744)  Se budgivers karakterbok
Teddikr 10,0027.10.2021 19:25:18
Kaninakr 8,0024.10.2021 13:02:33

Karakterer (13375)  Se selgers karakterbok