133 336
62 857
225 054
595 300

Sign. AinA - God Jul - Vintermotiv

Annonse nr: 3606810

Meget pent, brukt svensk julekort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Format: ca 7,5x10 cm.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
6
Startet19.10.2021 11:41:37
Sluttet27.10.2021 20:04:00
Solgt forkr 6,00
6

Annonse nr: 3606810
Høyeste Budgiver Teddi (1744)  Se budgivers karakterbok
Teddikr 6,0027.10.2021 19:23:05

Karakterer (13375)  Se selgers karakterbok