133 079
58 388
219 538
581 248

Sign. Aina Stenberg - Gott Nytt År! - Postgått 1920

Annonse nr: 3606807

Meget pent, brukt svensk miniatyrkort (Format ca 6x9,5 cm). Noe hjørneslitasje.

Stemplet Göteborg 30-12-1920 men frimerke mangler.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet19.10.2021 11:40:05
Sluttet27.10.2021 20:00:00
8

Annonse nr: 3606807
Høyeste Budgiver Teddi (1709)  Se budgivers karakterbok
Teddikr 8,0027.10.2021 19:22:14

Karakterer (13319)  Se selgers karakterbok