133 336
62 857
225 054
595 300

Alex Secher - Kirkemotiv - Postgått 1965

Annonse nr: 3605089

Pent, brukt postkort med dansk Julemerkat 1965 og norsk og dansk frimerke. Noe hjørneslitasje/alderspreg/flekker samt en kraftig horisontal bøy/knekk på tvers av hele kortet.

Stemplet/postgått 1965 og sendt til Brasil.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet18.10.2021 10:53:32
Sluttet26.10.2021 19:40:00
Annonse nr: 3605089

Karakterer (13375)  Se selgers karakterbok