122 741
74 889
189 924
610 604

NK : 323. Krigsforlis. (1944)**

Annonse nr: 3601484
1944
1944

Norge

Postfrisk

Se bilde.

Objektets tilstand
Salgspriskr 5,00
5
Annonse vist53 ganger
Referanse nr/#685b

Karakterer (5013)