134 634
Auksjoner nå
70 926
Fastprisvarer
14 841
Salg i år
41 517
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Norge NK 184 - verdi 60 NOK

Annonse nr: 3599757

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 5,00  
5
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet15.10.2021 20:15:00         
Sluttet19.10.2021 22:27:00
Solgt forkr 16,00
16
  
Annonse vist4 ganger
Norge NK 184 - verdi 60 NOK
Annonse nr: 3599757
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver aho1966 (2876)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
aho1966kr 16,0019.10.2021 22:06:01
terjedkr 11,0019.10.2021 21:40:25
aho1966kr 10,00 (Autobud)19.10.2021 21:40:25
aho1966kr 5,0017.10.2021 07:48:13
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (21101)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.