125 443
75 604
191 086
615 198

NK : 318. Frontkjemper. (1943)**

Annonse nr: 3593892
1943
1943

Norge

Postfrisk

Se bilde

Objektets tilstand
Salgspriskr 2,50
2,5
Annonse vist37 ganger
Referanse nr/#680b
Annonse nr: 3593892

Karakterer (5014)