134 055
70 756
14 038
39 443

NK T29-39 postfrisk, komplett serie Off. Sak III m/vm

Annonse nr: 3592542

Prima postfriske merker, med god tagging og lim. Katalogpris kr. 211,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 60,00
60

Slutter30.01.2022 19:50:40
Annonse vist28 ganger

Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9030)