131 520
78 157
241 014
776 388

NK130-136 postfrisk

Annonse nr: 3591436
NK130-136 postfrisk

Komplett serie med pene postfriske merker. 15-øren er flisetagget, og 20-øren har også litt ujevn tagging. De øvrige 5 er prima. Katalogpris (uten feil) kr. 1060,- (Skanfil 2021)

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 250,00
250
Startet29.01.2022 19:51:08
Sluttet12.02.2022 19:51:08
Solgt forkr 250,00
250

Annonse vist12 ganger
NK130-136 postfrisk
Annonse nr: 3591436
Høyeste Budgiver Obratli2 (325)  Se budgivers karakterbok
Obratli2kr 250,0012.02.2022 19:16:16
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9650)