123 087
65 195
243 342
632 717

Lot postfriske tjenestemerker

Annonse nr: 3587783

Forskuddsbetaling. Postens satser. Flere vunnede auksjoner sendes samlet. Ønskes sendingen som rek. eller pakke må jeg ha beskjed. Sjekk bilde før budgiving. Problemer løses ved kontakt. Har konto i Norge og Danmark. Tar også betaling på VIPPS eller i NOK, DKK, SEK, Euro og US$. Etter avtale kan det kan samles opp fra flere auksjoner for samlet forsendelse.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00

Slutter27.10.2021 18:51:00
Bud nåkr 63,00
Annonse vist96 ganger

Høyeste Budgiver Nedved (0)  Se budgivers karakterbok
Nedvedkr 63,0023.10.2021 08:46:31
Frodekokkinkr 58,0020.10.2021 17:37:58
terjedkr 53,0020.10.2021 16:13:02
Ryddeguttakr 50,00 (Autobud)20.10.2021 16:13:02
Ryddeguttakr 32,00 (Autobud)19.10.2021 20:22:32
Frodekokkinkr 29,0019.10.2021 20:22:32
Ryddeguttakr 26,00 (Autobud)19.10.2021 20:22:18
Frodekokkinkr 24,0019.10.2021 20:22:18
Ryddeguttakr 22,00 (Autobud)19.10.2021 20:22:02
Frodekokkinkr 20,0019.10.2021 20:22:02
Ryddeguttakr 18,00 (Autobud)19.10.2021 20:21:48
Frodekokkinkr 16,0019.10.2021 20:21:48
Ryddeguttakr 14,00 (Autobud)19.10.2021 20:21:33
Frodekokkinkr 12,0019.10.2021 20:21:33
Ryddeguttakr 10,0015.10.2021 22:19:29
Selger:  Stamper07

Medlem siden: 30.08.2014
Sted: Vear
Karakterer (542)  Se selgers karakterbok