135 176
62 730
224 206
593 678

##POLEN 1984 P.fr. Sett - VISTULA PAINTINGS...Les...##

Annonse nr: 3586387

Pent, Postfriskt Sett fra Polen. Lykke til!

PS. Det første merket har en bend oppe i høyre hjørnet.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
5
Startet24.10.2021 00:37:04
Sluttet28.10.2021 03:51:27
Solgt forkr 6,00
6

Annonse nr: 3586387
Høyeste Budgiver svingtor86 (3145)  Se budgivers karakterbok
svingtor86kr 6,00 Kjøp nå28.10.2021 03:51:27

Karakterer (15626)  Se selgers karakterbok