123 062
65 195
243 476
632 665

R952)) NK 451 **

Annonse nr: 3585148

Prima postfrisk.

Kun tillegg av porto etter Postens A-post-satser og sender uten ansvar for selger. Kun salg i Norge. Flere vunnede auksjoner sendes samlet for dagene rundt avslutnings-tidspunktet for annonsene.Porto/emballasje: Porto oppgitt for brev med enkelt omslag om objektet. Kjøper kan velge stivere omslag og da opp en porto-vekt/prisklasse.(Gjelder mest sendinger som kan være under 20 gram).
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet05.10.2021 15:12:35
Sluttet17.10.2021 17:16:00
R952)) NK 451 **
Annonse nr: 3585148
Høyeste Budgiver solheim9 (15609)  Se budgivers karakterbok
solheim9kr 1,0007.10.2021 01:48:11
Selger:  ryder

Medlem siden: 03.02.2020
Sted: Gressvik
Karakterer (188)  Se selgers karakterbok