133 391
63 246
225 930
597 471

Unge med sverd og hund (Serie 585) - St. HORTEN 23XI07

Annonse nr: 3578750

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/alderspreg.

Stemplet Horten 23-11-1907.

Serie 585.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet30.09.2021 21:11:22
Sluttet08.10.2021 19:38:00
Solgt forkr 12,00
12

Annonse vist16 ganger
Annonse nr: 3578750
Høyeste Budgiver baronen50 (21681)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 12,00 (Autobud)01.10.2021 14:34:49
birgholkr 12,0001.10.2021 14:34:49
baronen50kr 10,0001.10.2021 12:45:08

Karakterer (13375)  Se selgers karakterbok