133 391
63 246
225 930
597 471

Ung dame i rosa skjørt - St. STAVANGER 23.12.08

Annonse nr: 3578733

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk samt en større knekk i nedre høyre hjørne.

Stemplet Stavanger 23-12-1908.

Serie 1561.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
5
Startet30.09.2021 21:01:46
Sluttet08.10.2021 19:18:00
Solgt forkr 21,00
21

Annonse vist16 ganger
Annonse nr: 3578733
Høyeste Budgiver baronen50 (21681)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 21,0007.10.2021 18:27:22
Teddikr 20,00 (Autobud)07.10.2021 18:27:22
Teddikr 9,0007.10.2021 18:20:46
baronen50kr 7,00 (Autobud)01.10.2021 14:35:08
birgholkr 7,0001.10.2021 14:35:08
baronen50kr 5,0001.10.2021 12:43:23

Karakterer (13375)  Se selgers karakterbok