133 813
63 430
226 642
600 318

St. Hanshaugen (Schönbergs - 51) - Postgått

Annonse nr: 3576537

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk/alderspreg.

Stemplet/postgått - men frimerke fjernet.

Schönbergs Kunstforlag - 51.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet29.09.2021 09:25:50
Sluttet07.10.2021 20:06:00

Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 3576537
Høyeste Budgiver baronen50 (21681)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 10,0030.09.2021 14:41:06

Karakterer (13378)  Se selgers karakterbok