133 385
63 243
225 940
597 494

Udsigt fra Oscarshal, Kristiania (National 2-28) - 1909

Annonse nr: 3576533

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk/alderspreg.

Stemplet Kristiania 18-8-1909 - men frimerke fjernet.

Kunstforlaget National - 2-28.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
20
Startet29.09.2021 09:19:24
Sluttet07.10.2021 20:02:00
Solgt forkr 22,00
22

Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 3576533
Høyeste Budgiver baronen50 (21681)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 22,00 (Autobud)06.10.2021 17:53:51
birgholkr 22,0006.10.2021 17:53:51
baronen50kr 20,0030.09.2021 14:39:49

Karakterer (13375)  Se selgers karakterbok