122 171
Auksjoner nå
64 924
Fastprisvarer
244 040
Salg siste 12mnd
633 163
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Norge NK 6 t.4 RØRAAS - verdi 1.800 NOK

Annonse nr: 3570077

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet25.09.2021 09:30:00         
Sluttet28.09.2021 22:22:00
Solgt forkr 320,00  
Annonse vist110 ganger
Norge NK 6 t.4 RØRAAS - verdi 1.800 NOK
Annonse nr: 3570077
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver prein (2241)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
preinkr 320,0028.09.2021 21:10:10
Williamsenkr 316,67 (Autobud)28.09.2021 21:10:10
Williamsenkr 305,00 (Autobud)28.09.2021 21:09:30
preinkr 300,0028.09.2021 21:09:30
Williamsenkr 255,00 (Autobud)28.09.2021 21:09:15
preinkr 250,0028.09.2021 21:09:15
Williamsenkr 225,00 (Autobud)28.09.2021 20:51:25
MortenSBkr 220,0028.09.2021 20:51:25
Williamsenkr 215,0028.09.2021 20:42:22
Topgunkr 211,00 (Autobud)28.09.2021 20:42:22
Topgunkr 205,0027.09.2021 14:48:53
preinkr 200,00 (Autobud)25.09.2021 20:29:36
i-nkr 200,0025.09.2021 20:29:36
preinkr 185,00 (Autobud)25.09.2021 20:29:20
i-nkr 180,0025.09.2021 20:29:20
preinkr 175,00 (Autobud)25.09.2021 20:28:47
i-nkr 170,0025.09.2021 20:28:47
preinkr 160,0025.09.2021 20:22:26
Soggebergetkr 155,00 (Autobud)25.09.2021 20:21:53
preinkr 150,0025.09.2021 20:21:53
Soggebergetkr 135,00 (Autobud)25.09.2021 20:21:39
preinkr 130,0025.09.2021 20:21:39
Soggebergetkr 105,00 (Autobud)25.09.2021 19:59:03
i-nkr 100,0025.09.2021 19:59:03
Soggebergetkr 90,00 (Autobud)25.09.2021 19:58:50
i-nkr 85,0025.09.2021 19:58:50
Soggebergetkr 75,00 (Autobud)25.09.2021 19:58:36
i-nkr 70,0025.09.2021 19:58:36
Soggebergetkr 65,00 (Autobud)25.09.2021 19:58:23
i-nkr 60,0025.09.2021 19:58:23
Soggebergetkr 55,00 (Autobud)25.09.2021 19:58:03
i-nkr 50,0025.09.2021 19:58:03
Soggebergetkr 38,00 (Autobud)25.09.2021 16:18:18
zsozsokr 33,0025.09.2021 16:18:18
Soggebergetkr 20,0025.09.2021 12:56:58
hamingkr 15,0025.09.2021 11:26:47
NORSTAMPSkr 10,0025.09.2021 10:20:58
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (19974)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.