123 062
65 195
243 476
632 665

SPECULUS: NK 129 - LUKSUS =OSLO 26-9 1925=

Annonse nr: 3569783

OBS liten brett i nedre venstre hjørne, og en tagg mangler, se scan av begge sider.

Usedvanlig vakkert stemplet!

Se også mine andre frimerkeauksjoner.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet24.09.2021 23:10:00
Sluttet24.10.2021 12:20:00
Solgt forkr 49,00
Annonse vist140 ganger
Annonse nr: 3569783
Høyeste Budgiver pjusk12 (222)  Se budgivers karakterbok
pjusk12kr 49,0024.10.2021 12:15:07
Essi63kr 46,00 (Autobud)24.10.2021 12:15:07
Essi63kr 34,0023.10.2021 21:26:18
lappenxxkr 31,00 (Autobud)05.10.2021 00:16:20
Essi63kr 28,0005.10.2021 00:16:20
lappenxxkr 22,00 (Autobud)04.10.2021 11:55:15
Samler1956kr 20,0004.10.2021 11:55:15
lappenxxkr 5,0025.09.2021 22:56:37
Rottkr 3,00 (Autobud)25.09.2021 22:56:37
Rottkr 1,0025.09.2021 11:21:55
Selger:  Speculus

Sted: Lyngseidet
Karakterer (12634)  Se selgers karakterbok