122 352
Auksjoner nå
64 924
Fastprisvarer
244 044
Salg siste 12mnd
633 133
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Danmark Postfærge AFA 7-7a - verdi 4.450 NOK

Annonse nr: 3569566

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet24.09.2021 20:00:00         
Sluttet28.09.2021 22:24:00
Solgt forkr 210,00  
Annonse vist47 ganger
Danmark Postfærge AFA 7-7a - verdi 4.450 NOK
Annonse nr: 3569566
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Oleb53 (1899)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Oleb53kr 210,0028.09.2021 22:19:32
Per og Gittekr 205,00 (Autobud)28.09.2021 21:43:51
Oleb53kr 204,0028.09.2021 21:43:51
Per og Gittekr 128,00 (Autobud)28.09.2021 19:19:48
zsozsokr 123,0028.09.2021 19:19:48
Per og Gittekr 104,00 (Autobud)28.09.2021 19:19:37
zsozsokr 99,0028.09.2021 19:19:37
Per og Gittekr 82,00 (Autobud)27.09.2021 14:58:06
Topgunkr 77,0027.09.2021 14:58:06
Per og Gittekr 60,0025.09.2021 17:52:37
zsozsokr 55,0025.09.2021 16:18:32
Bertine1234kr 50,00 (Autobud)25.09.2021 16:18:32
Bertine1234kr 45,0025.09.2021 14:34:01
Soggebergetkr 40,00 (Autobud)25.09.2021 14:34:01
Soggebergetkr 10,0025.09.2021 12:58:27
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (19974)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.