122 352
Auksjoner nå
64 924
Fastprisvarer
244 044
Salg siste 12mnd
633 133
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Island AFA 47 - verdi 2.400 NOK

Annonse nr: 3569498

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet24.09.2021 20:00:00         
Sluttet28.09.2021 22:22:00
Solgt forkr 482,00  
Annonse vist87 ganger
Island AFA 47 - verdi 2.400 NOK
Annonse nr: 3569498
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Laksebjørn (324)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Laksebjørnkr 482,00 (Autobud)28.09.2021 22:16:35
Essi63kr 477,0028.09.2021 22:16:35
Laksebjørnkr 467,00 (Autobud)28.09.2021 22:13:57
Essi63kr 462,0028.09.2021 22:13:57
Laksebjørnkr 457,0028.09.2021 22:11:26
Essi63kr 455,00 (Autobud)28.09.2021 22:11:26
Essi63kr 407,0028.09.2021 22:10:51
Oleb53kr 402,0028.09.2021 22:07:38
Laksebjørnkr 400,00 (Autobud)28.09.2021 22:07:38
Laksebjørnkr 380,00 (Autobud)28.09.2021 21:30:53
johannesFkr 375,0028.09.2021 21:30:53
Laksebjørnkr 355,00 (Autobud)28.09.2021 21:30:29
johannesFkr 350,0028.09.2021 21:30:29
Laksebjørnkr 315,0028.09.2021 19:41:19
johannesFkr 310,00 (Autobud)28.09.2021 19:41:19
johannesFkr 305,0027.09.2021 15:37:03
anton13kr 300,00 (Autobud)27.09.2021 15:37:03
anton13kr 255,0027.09.2021 13:06:42
Laksebjørnkr 250,00 (Autobud)27.09.2021 13:05:56
anton13kr 250,0027.09.2021 13:05:56
Laksebjørnkr 160,00 (Autobud)25.09.2021 12:58:55
Soggebergetkr 155,0025.09.2021 12:58:55
Laksebjørnkr 105,0024.09.2021 23:00:52
HighTower_2915kr 100,00 (Autobud)24.09.2021 23:00:52
HighTower_2915kr 15,0024.09.2021 22:59:55
NORSTAMPSkr 10,0024.09.2021 20:10:05
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (19974)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.