122 352
Auksjoner nå
64 924
Fastprisvarer
244 044
Salg siste 12mnd
633 133
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Bayern AFA 8 - verdi 2.800 NOK

Annonse nr: 3569372

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet24.09.2021 20:00:00         
Sluttet28.09.2021 22:10:00
Solgt forkr 311,00  
Annonse vist73 ganger
Bayern AFA 8 - verdi 2.800 NOK
Annonse nr: 3569372
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver tomato (1162)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
tomatokr 311,0028.09.2021 22:04:45
onykskr 310,00 (Autobud)28.09.2021 22:04:45
onykskr 291,0028.09.2021 22:02:58
tomatokr 288,00 (Autobud)28.09.2021 22:02:58
tomatokr 286,00 (Autobud)28.09.2021 21:56:32
NORSTAMPSkr 281,0028.09.2021 21:56:32
tomatokr 276,00 (Autobud)28.09.2021 21:56:18
NORSTAMPSkr 271,0028.09.2021 21:56:18
tomatokr 266,00 (Autobud)28.09.2021 21:56:10
NORSTAMPSkr 261,0028.09.2021 21:56:10
tomatokr 256,00 (Autobud)28.09.2021 21:55:38
NORSTAMPSkr 251,0028.09.2021 21:55:38
tomatokr 246,00 (Autobud)28.09.2021 21:55:25
NORSTAMPSkr 241,0028.09.2021 21:55:25
tomatokr 235,00 (Autobud)28.09.2021 21:55:02
NORSTAMPSkr 230,0028.09.2021 21:55:02
tomatokr 225,0028.09.2021 21:36:07
onykskr 220,00 (Autobud)28.09.2021 21:36:07
onykskr 115,0028.09.2021 12:53:52
Topgunkr 110,00 (Autobud)27.09.2021 16:14:41
i-nkr 110,0027.09.2021 16:14:41
Topgunkr 105,0027.09.2021 14:51:26
i-nkr 100,00 (Autobud)27.09.2021 14:51:26
i-nkr 90,0025.09.2021 21:57:42
Soggebergetkr 85,00 (Autobud)25.09.2021 21:57:28
i-nkr 80,0025.09.2021 21:57:28
Soggebergetkr 75,00 (Autobud)25.09.2021 21:57:17
i-nkr 70,0025.09.2021 21:57:17
Soggebergetkr 65,00 (Autobud)25.09.2021 21:05:44
preinkr 60,0025.09.2021 21:05:44
Soggebergetkr 55,00 (Autobud)25.09.2021 19:56:50
i-nkr 50,0025.09.2021 19:56:50
Soggebergetkr 27,00 (Autobud)25.09.2021 16:18:48
zsozsokr 22,0025.09.2021 16:18:48
Soggebergetkr 15,0025.09.2021 12:59:13
NORSTAMPSkr 10,0024.09.2021 20:09:43
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (19974)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.