122 352
Auksjoner nå
64 924
Fastprisvarer
244 044
Salg siste 12mnd
633 133
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Samling Russiske zoner* - SE TEKST OG BILDER

Annonse nr: 3569362

 

Beskrivelse

Pæn samling mest ustemplet * lidt stemplet. Forsendelse 95 NOK. Se bilderne



Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet24.09.2021 20:00:00         
Sluttet28.09.2021 22:06:00
Solgt forkr 80,00  
Annonse vist43 ganger
Samling Russiske zoner* - SE TEKST OG BILDER
Annonse nr: 3569362
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver zsozso (1284)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
zsozsokr 80,0028.09.2021 19:23:54
i-nkr 75,0027.09.2021 15:14:27
Topgunkr 70,00 (Autobud)27.09.2021 15:14:27
Topgunkr 65,0027.09.2021 14:54:29
i-nkr 60,00 (Autobud)27.09.2021 14:54:29
i-nkr 55,0025.09.2021 19:57:39
Bertine1234kr 50,00 (Autobud)25.09.2021 19:57:26
i-nkr 50,0025.09.2021 19:57:26
Bertine1234kr 45,0025.09.2021 14:33:18
Soggebergetkr 40,00 (Autobud)25.09.2021 14:33:08
Bertine1234kr 40,0025.09.2021 14:33:08
Soggebergetkr 25,0025.09.2021 13:09:53
Bertine1234kr 20,00 (Autobud)25.09.2021 13:09:53
Bertine1234kr 15,0025.09.2021 09:50:06
Tord89kr 10,0025.09.2021 09:47:05
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (19974)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.