123 110
65 199
243 327
632 825

NK 266.(m.vm) POSTFRISK** (Fireblokk)

Annonse nr: 3566657

POSTFRISK **

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet22.09.2021 15:45:25
Sluttet14.10.2021 20:07:00
Solgt forkr 31,00
Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 3566657
Høyeste Budgiver Karleif (106)  Se budgivers karakterbok
Karleifkr 31,0014.10.2021 20:00:19
Kalixkr 29,00 (Autobud)14.10.2021 20:00:19
Kalixkr 28,00 (Autobud)13.10.2021 11:06:28
svbernkr 25,0013.10.2021 11:06:28
Kalixkr 17,00 (Autobud)29.09.2021 17:57:59
Karleifkr 15,0029.09.2021 17:57:59
Kalixkr 10,0026.09.2021 22:36:11

NFVerifisert
Karakterer (19947)  Se selgers karakterbok