120 282
62 577
245 451
634 433

FINLAND - AFA 11 - VERDI kr 5.000.-

Annonse nr: 3555173

SE BILDE........

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.09.2021 15:23:48
Sluttet19.09.2021 21:50:00
Solgt forkr 250,00
Annonse vist92 ganger
Annonse nr: 3555173
Høyeste Budgiver osku (28)  Se budgivers karakterbok
oskukr 250,0019.09.2021 09:59:19
pinsettkr 225,00 (Autobud)16.09.2021 14:47:21
Bertine1234kr 225,0016.09.2021 14:47:21
pinsettkr 200,0016.09.2021 12:16:17
Bertine1234kr 180,0015.09.2021 15:50:56
HighTower_2915kr 160,0015.09.2021 01:48:54
Bertine1234kr 150,00 (Autobud)15.09.2021 01:48:54
Bertine1234kr 140,0014.09.2021 10:58:28
NORSTAMPSkr 121,00 (Autobud)14.09.2021 10:58:28
NORSTAMPSkr 120,0014.09.2021 10:58:01
Bertine1234kr 100,00 (Autobud)14.09.2021 10:57:53
NORSTAMPSkr 95,0014.09.2021 10:57:53
Bertine1234kr 85,00 (Autobud)14.09.2021 10:57:45
NORSTAMPSkr 75,0014.09.2021 10:57:45
Bertine1234kr 70,00 (Autobud)14.09.2021 10:57:37
NORSTAMPSkr 65,0014.09.2021 10:57:37
Bertine1234kr 60,0014.09.2021 10:57:12
NORSTAMPSkr 55,0014.09.2021 10:51:19
Bertine1234kr 50,00 (Autobud)14.09.2021 10:51:11
NORSTAMPSkr 47,0014.09.2021 10:51:11
Bertine1234kr 44,00 (Autobud)14.09.2021 10:50:10
NORSTAMPSkr 41,0014.09.2021 10:50:10
Bertine1234kr 38,00 (Autobud)14.09.2021 10:50:03
NORSTAMPSkr 35,0014.09.2021 10:50:03
Bertine1234kr 32,00 (Autobud)14.09.2021 10:49:55
NORSTAMPSkr 29,0014.09.2021 10:49:55
Bertine1234kr 26,00 (Autobud)14.09.2021 10:49:47
NORSTAMPSkr 24,0014.09.2021 10:49:47
Bertine1234kr 22,00 (Autobud)14.09.2021 10:49:37
NORSTAMPSkr 20,0014.09.2021 10:49:37
Bertine1234kr 18,00 (Autobud)14.09.2021 10:46:58
NORSTAMPSkr 16,0014.09.2021 10:46:58
Bertine1234kr 14,00 (Autobud)14.09.2021 10:46:07
NORSTAMPSkr 12,0014.09.2021 10:46:07
Bertine1234kr 10,0013.09.2021 21:35:25
Selger:  Horst

NFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10481)  Se selgers karakterbok