120 122
62 584
245 543
634 903

SVERIGE - BRA LOT m/ VERDI kr 4,800.-

Annonse nr: 3555167

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.09.2021 15:20:09
Sluttet19.09.2021 21:30:00
Solgt forkr 215,00
Annonse vist65 ganger
Annonse nr: 3555167
Høyeste Budgiver Soggeberget (7623)  Se budgivers karakterbok
Soggebergetkr 215,0018.09.2021 14:26:21
pinsettkr 200,00 (Autobud)18.09.2021 14:26:21
pinsettkr 175,0018.09.2021 07:30:38
Soggebergetkr 155,00 (Autobud)18.09.2021 07:30:13
pinsettkr 150,0018.09.2021 07:30:13
Soggebergetkr 55,0016.09.2021 10:32:03
svjenskr 50,00 (Autobud)16.09.2021 10:32:03
svjenskr 44,00 (Autobud)14.09.2021 14:32:42
filatelikr 41,0014.09.2021 14:32:42
svjenskr 28,00 (Autobud)14.09.2021 03:18:38
Kalixkr 25,0014.09.2021 03:18:38
svjenskr 10,0013.09.2021 15:52:58
Selger:  Horst

NFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10481)  Se selgers karakterbok