103 001
64 055
157 163
503 916

NK 156-158 Løveprov. Postfrisk XX

Annonse nr: 3546599

Prima postfrisk.

Porto= Postens prisliste

bildet er illustrasjonsfoto.

Se alle mine objekter, mye bra og variert.

Objektets tilstand
AuksjonstypeM
Salgspriskr 160,00
160
Antall tilgjengelig: 3 stk.
Annonse vist61 ganger

Selger:  HK Fil AS

Medlem siden: 04.05.2017
Karakterer (1918)