126 291
86 642
110 368
354 491

NK 148, 30 ø Løve II postfrisk XX

Annonse nr: 3546586

Prima postfrisk.

Porto= Postens prisliste

bildet er illustrasjonsfoto.

Se alle mine objekter, mye bra og variert.

Objektets tilstand
AuksjonstypeM
Salgspriskr 20,00
20
Antall tilgjengelig: 2 stk.
Annonse vist43 ganger

Selger:  HK Fil AS

Medlem siden: 04.05.2017
Karakterer (1729)