126 395
86 642
110 387
354 525

NK 142, 14 ø Løve II postfrisk XX

Annonse nr: 3546581

Prima postfrisk.

Porto= Postens prisliste

bildet er illustrasjonsfoto.

Se alle mine objekter, mye bra og variert.

Objektets tilstand
AuksjonstypeM
Salgspriskr 10,00
Antall tilgjengelig: 3 stk.
Annonse vist34 ganger

Selger:  HK Fil AS

Medlem siden: 04.05.2017
Karakterer (1729)