134 632
70 926
14 841
41 517

NK 124, 30 ø posthorn postfrisk XX

Annonse nr: 3546570

Prima postfrisk.

Porto= Postens prisliste

bildet er illustrasjonsfoto.

Se alle mine objekter, mye bra og variert.

Objektets tilstand
AuksjonstypeM
Salgspriskr 85,00
85
Antall tilgjengelig: 4 stk.
Annonse vist19 ganger

Selger:  HK Filateli

Medlem siden: 04.05.2017
Karakterer (1315)