126 205
86 644
110 343
354 364

NK 213-216 Kronemerker Haakon, postfr, XX

Annonse nr: 3546489

Prima postfrisk.

Porto= Postens prisliste

bildet er illustrasjonsfoto.

Se alle mine objekter, mye bra og variert.

Objektets tilstand
AuksjonstypeM
Salgspriskr 60,00
60
Antall tilgjengelig: 9 stk.
Annonse vist33 ganger

Selger:  HK Fil AS

Medlem siden: 04.05.2017
Karakterer (1729)