133 735
70 738
13 376
37 835

NK 253 Luftpost III u/ vm postfrisk XX

Annonse nr: 3546471

Prima postfrisk.

Porto= Postens prisliste

bildet er illustrasjonsfoto.

Se alle mine objekter, mye bra og variert.

Objektets tilstand
AuksjonstypeM
Salgspriskr 4,00
4
Antall tilgjengelig: 8 stk.
Annonse vist28 ganger

Selger:  HK Filateli

Medlem siden: 04.05.2017
Karakterer (1315)