120 122
62 584
245 543
634 903

NK : 394. Øremerker Kong Haakon VII.Billigt!!

Annonse nr: 3519871
1950/52
1950/52

Norge

Postfrisk

Handlerkatalog pris = 185.kr.

Se bilde

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet08.09.2021 05:35:22
Sluttet15.09.2021 05:35:22
Annonse vist21 ganger
Referanse nr/#610a
Annonse nr: 3519871
Høyeste Budgiver terjed (30262)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 1,0008.09.2021 13:03:13

Karakterer (2518)  Se selgers karakterbok