134 027
72 704
21 032
58 626

Europa 2011. Polska (26322)

Annonse nr: 3504281

postfriske merker

frimmogens har konto i Norge...... frimmogens holder SAMLESALG hver anden uge, der sendes samlet opgørelse ud. frimmogens opkræver kun porto, ingen øvrige omkostninger ved forsendelsen. Breve op til 100 g. DKK 33,00, breve op til 250 g. DKK 66,00. Breve op til 2000 g. DKK 99,00 Køb for mindst 450,00 kr. (Norske) og jeg betaler portoen, så dine lot sendes portofrit. Har du kun vundet få lot, kan du samle sammen over 2 måneder, så du sparer porto, og når dit samlede køb op over 450,00 kr. indenfor 2 måneder sendes portofrit. Vent venligst med din betaling, til du ønsker dine varer sendt. Betaler du med PayPal, skal du lægges 5 % til købssummen, til dækning af omkostninger.
Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
9
Startet11.08.2021 14:03:47
Sluttet23.08.2021 14:03:47
Solgt forkr 16,00
16

Annonse vist10 ganger
Europa 2011. Polska (26322)
Annonse nr: 3504281
Høyeste Budgiver Numizmatiker (15981)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 16,00 (Autobud)23.08.2021 11:17:11
Topgunkr 15,5023.08.2021 11:17:11
Numizmatikerkr 11,5021.08.2021 17:35:45
Topgunkr 11,00 (Autobud)21.08.2021 17:35:45
Topgunkr 9,5021.08.2021 17:34:54
Numizmatikerkr 9,0015.08.2021 15:28:10
Selger:  frimmogens

Medlem siden: 25.01.2011
Sted: Rudkøbing
Karakterer (13533)